Cemaliye Mah. Dr. Tekin Gürman Sok. No:9 – Çorlu

Çorlu bobin termal etiket imalatı yapımı, termal etiket, çorlu etiket, termal etiket fiyatı, çorlu termal etiket fiyat listesi, Lamine termal etiket, Termal Karton Etiket, Baskılı Termal Etiket, Baskısız Termal etiket çeşitleri.

Termal Etiket Kağıt üzerine ribon kullanılmadan direkt olarak ısı yöntemi ile baskı alınır. Nem, alkol ve ışığa duyarlı olduğundan raf ömrü kısa bir etiket çeşididir. Sıcağa dayanıklı olmadığı için üzerindeki bilgiler kalıcı değildir. Genellikle düşük maliyetli olduğu için market etiketi, terazi etiketi, manav etiketi, kasap etiketi, şarküteri etiketi olarak kullanılmaktadır.

Lamine Termal Etiket Her iki yüzeyi de lamine edilerek nem ve aşırı ışığa karşı dayanıklı hale getirilmiş bir termal etiket tipidir. Ekonomik termal etikete oranla üzerindeki yazılar daha kalıcıdır.

Termal Karton Etiket Baskı yüzeyi termal kaplı kartondan üretilmiş etiket çeşididir. Genellikle ekonomik termal malzeme kullanılır. Ribon kullanılmadığı için baskı maliyeti ekonomik bir etikettir. Işığa ve neme karşı hassas olduğu için uzun süreli işlerde tercih edilmemektedir. Sezonluk ürünler için Tekstil Etiketleri, Maç Biletleri, Yaka kartları ve giriş Kartları, Fuar ve organizasyon biletleri, Raf Etiketleri, Market etiketleri olarak uygulamaları mevcuttur.

Termal Ttr Karton Etiket İki yüzüde kuşe kaplanmış, ya da yüzeyi kuşe kaplanmış karton kağıttan üretilen baskılı etiket çeşididir. Zemine renkli baskı ile barkod yazıcıda TTR baskı yapmak mümkündür. Kütüphanelerde okuyucu kartları,Tekstil Etiketleri, Fuar giriş biletleri, maç biletleri, vs gibi uygulamalarda kullanılabilmektedir.

Termal Bobin Etiketi

Lamine Termal Barkod Etiket
Lamine Termal Barkod Etiket
Kuşe Termal Etiket
Kuşe Termal Etiket
Termal Bobin Karton Etiket
Termal Bobin Karton Etiket
Bizim Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Total: 5 Average: 4.8]

Bunu beğen:

%d blogcu bunu beğendi: