Wordpress Themes
Kas 01

Çorlu bobin termal etiket imalatı yapımı, termal etiket, çorlu etiket, termal etiket fiyatı, çorlu termal etiket fiyat listesi, Lamine termal etiket, Termal Karton Etiket, Baskılı Termal Etiket, Baskısız Termal etiket çeşitleri.

Termal Etiket
Kağıt üzerine ribon kullanılmadan direkt olarak ısı yöntemi ile baskı alınır. Nem, alkol ve ışığa duyarlı olduğundan raf ömrü kısa bir etiket çeşididir. Sıcağa dayanıklı olmadığı için üzerindeki bilgiler kalıcı değildir. Genellikle düşük maliyetli olduğu için market etiketi, terazi etiketi, manav etiketi, kasap etiketi, şarküteri etiketi olarak kullanılmaktadır.

Lamine Termal Etiket Her iki yüzeyi de lamine edilerek nem ve aşırı ışığa karşı dayanıklı hale getirilmiş bir termal etiket tipidir. Ekonomik termal etikete oranla üzerindeki yazılar daha kalıcıdır.

Termal Karton Etiket Baskı yüzeyi termal kaplı kartondan üretilmiş etiket çeşididir. Genellikle ekonomik termal malzeme kullanılır. Ribon kullanılmadığı için baskı maliyeti ekonomik bir etikettir. Işığa ve neme karşı hassas olduğu için uzun süreli işlerde tercih edilmemektedir. Sezonluk ürünler için Tekstil Etiketleri, Maç Biletleri, Yaka kartları ve giriş Kartları, Fuar ve organizasyon biletleri, Raf Etiketleri, Market etiketleri olarak uygulamaları mevcuttur.

Termal Ttr Karton Etiket
İki yüzüde kuşe kaplanmış, ya da yüzeyi kuşe kaplanmış karton kağıttan üretilen baskılı etiket çeşididir. Zemine renkli baskı ile barkod yazıcıda TTR baskı yapmak mümkündür. Kütüphanelerde okuyucu kartları,Tekstil Etiketleri, Fuar giriş biletleri, maç biletleri, vs gibi uygulamalarda kullanılabilmektedir.

Eyl 13

Tekstil Kumaş Dokuma Etiketin türüne ve kullanılacağı yere göre en doğru üretim tekniğini seçmek ve en uygun işlemlerle etiketlerinizi son kullanıma hazırlamak bizim işimizdir. Dokuma Etiketler sizin talepleriniz doğrultusunda hazırlanmaktadırlar.
A. KESME KATLAMA:
Dokuma etiketler dokunduktan sonra müşteri talebi doğrultusunda istenilen miktarlarda kutulara konularak teslimat yapılır.

Kesme Katlama Şekilleri:

Kenar Katlama
Orta Katlama
Kelebek Katlama
Sıcak Kesim
Yarım Kesim, Yapışkan

Sipariş ve Bilgi için Yukarıdaki İletişim Bölümündeki Forumu Doldurarak Doğrudan Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Tem 30

Metalize Fastyre Etiket

Metalize Fastyre Etiket

Metalize Etiket, metal barkod etiket, metalize etiket çorlu, metal etiket imalatı. Fastyre Etiket, Fastyre barkod etiket, Fastyre etiket çorlu, Fastyre etiket imalatı.

Siparişiniz için İletişim kısmından bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Haz 21

Japon Akmaz Fiyatları, Japon Akmaz Etiket, Avrupa Akmaz, Japon Akmazı, Japon Akmaz Nedir; Piyasada yıkama talimatı etiketi  veya Japon akmaz olarakta bilinir. Tekstil sektöründe kullanılır. Akmazlar yapışkansız olup ürün üzerine dikilerek kullnılır.  Konfeksiyon sektörünün çok sık kullandığı bir etiket türevidir. Ağır yıkama (kot kumaş) ve Hafif yıkama olarak iki ayrı çeşidi bulunmaktadır.

Japon Akmaz Etiket

Japon Akmaz Etiket

Baskı etiket kumaş çeşitleri Yerli Akmaz, Avrupa Akmaz, Japon Akmaz, Kenar Örme Saten, Yerli Saten, İngiliz Saten Polyester Baskı, Kurdela Baskıdır.

Baskı Etiketi

Baskı Etiketi

Tekstil sektörünün bavgeçilmez etiketleri olan japon (avrupa) akmaz etiket çeşitleri piyasada aynı zamanda yıkama talimatı olarak da bilinir. Yıkama talimatı etiketleri olarak da adlanadırabileceğimiz japon akmazlar üzerine özel ribonlar ile baskı alınmaktadır. Her bir tekstil ürünü üzerinde bulunmazı zorunlu olan japon akmaz (yıkama talimatı) etiketleri tekstilde her bir üründe en az 1 adet olarak kullanılmaktadır.

Bu etiketlerin ebatları hemen hemen standarta bağlanmış olmakla birlikte bazen uzunlukları değişmektedir. Her bir tekstil ürünü için ortalama olarak 10 cm uzunluğunda ve 4 cm genişliğinde japon akmaz kullanılmaktadır. Bu etiketlerin sıcağa karşı son derece dayanıklı  olması beklenir ki tekstil ürünlerinin herhangi bir yıkama veya ütü ile sıcağa maruz kalması sonucunca bu etiketlerinde etkilenmemesi gerekmektedir.

Avrupa Japon Akmaz

Avrupa Japon Akmaz

Her türlü işleriniz itina ile yapılır, Sipariş için bizimle İletişime Geçiniz.

Haz 05

Hertülü Renkli, Tekrenk Yıkalama talimatı imalatı, Yıkama talimatı basımı, yıkama talimatı yapımı, Yıkama talimatı örnekleri, Yıkama talimatı resimleri.

Care Label (Japon Akmaz) : Kalite bakımından çok farklılık gösteren ve piyasada çok fazla türü bulunan bir kumaştır. Yıkama talimatı, akmaz olarakta bilinir. % 100 Naylon; termal transfer, letter press serigraf ve sıcak baskıya uygunluk taşır. Yapışkanlı ve yapışkansız çeşitleri vardır. Genellikle tekstil sektöründe yıkama talimatı olarak kullanılır. Malzeme kalitesi ve üzerine baskı yapılan Ribon kalitesine göre ağır yıkama ve taşlamada çıkmaz.

Haz 05

Bobin Etiket imalatı, bobin etiketleri Örnekleri, Bobin etiket Siparişi Avrupa Akmaz, Japon Akmaz, Yerli Akmaz, Saten, Şeritler ve Kanvas Kumaşlara önlü ve arkalı çok renkli baskı sistemi ile üretim. Sticker Kuşe Kağıda, Vinil Şeffaf, Vinil Opac ürünlerine çok renkli baskı ve şekilli kesim ile üretim. UVI-LAK-SERİGRAF ünitesi ile baskı ve baskı sonrası hizmet.

Haz 05

Çorap Etiketi İmalat ve Üretim Pazarlama Ucuz Çorap Etiketi İmalatı. Etiketlerimiz arasında çorap etiketi vb. ürünleri görebilirsiniz. Firmamız yıllardan beri gelen deneyimli çalışma usülleriyle istediğiniz çeşit etiketi kaliteli ve hızlı bir şekilde üretebilmektedir.

Çorap Etiketi Örnekleri

Kas 26

Etiket ve ürün kartelası


Serigraf ve ofset baskı sitemiyle ürün etiketleri, talebe göre laklı ve selefonlu olarak üretilmektedir.

 • I. Hamur ve Kuşe Çıkartma Etiket
 • Şeffaf PVC ve Beyaz Opak Çıkatma
 • Emniyet Etiketi
 • Kağıt Bazlı Metalize Çıkartma
 • Florasanly (Fosforlu Renk) I. Hamur Çıkartma
 • Saf Alüminyum Etiket
 • Polyester Gümüş-Altın Renk (Mat ve Parlak) Çıkartma Etiket
 • Taşıyıcılı Yatak Çıkartma Etiket (Kumaş)
 • Taşıyıcısız ısı ile Yapışan Halı Etiketi
 • Bristol ve Kuşe Karton Etiket
 • Bristol ve Kuşe Karton Ürün Kartelası
 • Mukavvalı Ürün Kartelası