Wordpress Themes
Fast Food, Kutu, Şişe, Poşet Ambalaj Metalize Fastyre Etiket
Haz 21

Japon Akmaz Fiyatları, Japon Akmaz Etiket, Avrupa Akmaz, Japon Akmazı, Japon Akmaz Nedir; Piyasada yıkama talimatı etiketi  veya Japon akmaz olarakta bilinir. Tekstil sektöründe kullanılır. Akmazlar yapışkansız olup ürün üzerine dikilerek kullnılır.  Konfeksiyon sektörünün çok sık kullandığı bir etiket türevidir. Ağır yıkama (kot kumaş) ve Hafif yıkama olarak iki ayrı çeşidi bulunmaktadır.

Japon Akmaz Etiket

Japon Akmaz Etiket

Baskı etiket kumaş çeşitleri Yerli Akmaz, Avrupa Akmaz, Japon Akmaz, Kenar Örme Saten, Yerli Saten, İngiliz Saten Polyester Baskı, Kurdela Baskıdır.

Baskı Etiketi

Baskı Etiketi

Tekstil sektörünün bavgeçilmez etiketleri olan japon (avrupa) akmaz etiket çeşitleri piyasada aynı zamanda yıkama talimatı olarak da bilinir. Yıkama talimatı etiketleri olarak da adlanadırabileceğimiz japon akmazlar üzerine özel ribonlar ile baskı alınmaktadır. Her bir tekstil ürünü üzerinde bulunmazı zorunlu olan japon akmaz (yıkama talimatı) etiketleri tekstilde her bir üründe en az 1 adet olarak kullanılmaktadır.

Bu etiketlerin ebatları hemen hemen standarta bağlanmış olmakla birlikte bazen uzunlukları değişmektedir. Her bir tekstil ürünü için ortalama olarak 10 cm uzunluğunda ve 4 cm genişliğinde japon akmaz kullanılmaktadır. Bu etiketlerin sıcağa karşı son derece dayanıklı  olması beklenir ki tekstil ürünlerinin herhangi bir yıkama veya ütü ile sıcağa maruz kalması sonucunca bu etiketlerinde etkilenmemesi gerekmektedir.

Avrupa Japon Akmaz

Avrupa Japon Akmaz

Her türlü işleriniz itina ile yapılır, Sipariş için bizimle İletişime Geçiniz.

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.