Wordpress Themes
Haz 21

Japon Akmaz Fiyatları, Japon Akmaz Etiket, Avrupa Akmaz, Japon Akmazı, Japon Akmaz Nedir; Piyasada yıkama talimatı etiketi  veya Japon akmaz olarakta bilinir. Tekstil sektöründe kullanılır. Akmazlar yapışkansız olup ürün üzerine dikilerek kullnılır.  Konfeksiyon sektörünün çok sık kullandığı bir etiket türevidir. Ağır yıkama (kot kumaş) ve Hafif yıkama olarak iki ayrı çeşidi bulunmaktadır.

Japon Akmaz Etiket

Japon Akmaz Etiket

Baskı etiket kumaş çeşitleri Yerli Akmaz, Avrupa Akmaz, Japon Akmaz, Kenar Örme Saten, Yerli Saten, İngiliz Saten Polyester Baskı, Kurdela Baskıdır.

Baskı Etiketi

Baskı Etiketi

Tekstil sektörünün bavgeçilmez etiketleri olan japon (avrupa) akmaz etiket çeşitleri piyasada aynı zamanda yıkama talimatı olarak da bilinir. Yıkama talimatı etiketleri olarak da adlanadırabileceğimiz japon akmazlar üzerine özel ribonlar ile baskı alınmaktadır. Her bir tekstil ürünü üzerinde bulunmazı zorunlu olan japon akmaz (yıkama talimatı) etiketleri tekstilde her bir üründe en az 1 adet olarak kullanılmaktadır.

Bu etiketlerin ebatları hemen hemen standarta bağlanmış olmakla birlikte bazen uzunlukları değişmektedir. Her bir tekstil ürünü için ortalama olarak 10 cm uzunluğunda ve 4 cm genişliğinde japon akmaz kullanılmaktadır. Bu etiketlerin sıcağa karşı son derece dayanıklı  olması beklenir ki tekstil ürünlerinin herhangi bir yıkama veya ütü ile sıcağa maruz kalması sonucunca bu etiketlerinde etkilenmemesi gerekmektedir.

Avrupa Japon Akmaz

Avrupa Japon Akmaz

Her türlü işleriniz itina ile yapılır, Sipariş için bizimle İletişime Geçiniz.

Haz 06

Her Türlü Kutu ambalaj, fast food ambalaj imalatı, Lüks ambalaj, Çoklu Ambalaj Taşıyıcılar, Kağıt Poşet, Şişe Kutuları.

Haz 05

Hertülü Renkli, Tekrenk Yıkalama talimatı imalatı, Yıkama talimatı basımı, yıkama talimatı yapımı, Yıkama talimatı örnekleri, Yıkama talimatı resimleri.

Care Label (Japon Akmaz) : Kalite bakımından çok farklılık gösteren ve piyasada çok fazla türü bulunan bir kumaştır. Yıkama talimatı, akmaz olarakta bilinir. % 100 Naylon; termal transfer, letter press serigraf ve sıcak baskıya uygunluk taşır. Yapışkanlı ve yapışkansız çeşitleri vardır. Genellikle tekstil sektöründe yıkama talimatı olarak kullanılır. Malzeme kalitesi ve üzerine baskı yapılan Ribon kalitesine göre ağır yıkama ve taşlamada çıkmaz.

Haz 05

Bobin Etiket imalatı, bobin etiketleri Örnekleri, Bobin etiket Siparişi Avrupa Akmaz, Japon Akmaz, Yerli Akmaz, Saten, Şeritler ve Kanvas Kumaşlara önlü ve arkalı çok renkli baskı sistemi ile üretim. Sticker Kuşe Kağıda, Vinil Şeffaf, Vinil Opac ürünlerine çok renkli baskı ve şekilli kesim ile üretim. UVI-LAK-SERİGRAF ünitesi ile baskı ve baskı sonrası hizmet.

Haz 05

Çorap Etiketi İmalat ve Üretim Pazarlama Ucuz Çorap Etiketi İmalatı. Etiketlerimiz arasında çorap etiketi vb. ürünleri görebilirsiniz. Firmamız yıllardan beri gelen deneyimli çalışma usülleriyle istediğiniz çeşit etiketi kaliteli ve hızlı bir şekilde üretebilmektedir.

Çorap Etiketi Örnekleri

Haz 04

Katalog Broşür Afiş Katlama Model Örnekleri Resimler şeklinde verilmiştir.

Katlama Şekilleri;


Katlama Model 1

Katlama Model 2

Katlama Model 3

Katlama Model 4

Katlama Model 5

Katlama Model 6

Katlama Model 7

Katlama Model 8

Katlama Model 9

Katlama Model 10

Katlama Model 11

Katlama Model 12

Katlama Model 13

Katlama Model 14
Haz 03

Akın Ofset Her türlü tekstil kartela, döşöme kartela imalatı itina ile yapılmaktadır. Kartela örnekleri aşağıda sunulmuştur. iletişim için aşağıdaki email adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Adresimizden bize mail atarak ulaşabilirsiniz.

Akın Ofset Kartela Seti
Kumaş Karton Kartela Başlığı

Kartela Başlığı Örneği